У закладі освіти постійно проводиться робота з формування шкільних традицій. Це допомагає кожному учневі усвідомити цінності життя та надає йому можливість самореалізації. Знайомтеся. Традиції нашої школи.

Свято 1 вересня - День знань.

/Files/images/2.jpg/Files/images/3.jpg

Музика, святкове вбрання школи, посмішки, квіти - символи 1 Вересня. Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вчителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/12.jpg/Files/images/13.jpg

У цей день у школі проводяться святкові концерти, звучать привітання учнів своїм вчителям.

Літературно-музичні вечори

/Files/images/21.jpg/Files/images/222.jpg

Ці заходи присвячуються урочистим датам, що стосуються життя і творчості відомих митців. Такі вечори об'єднують духовно учнів та вчителів. Сприяють творчій співпраці. Проводяться кожного року восени вчителями світової та української літератури.

День захисників і захисниць України

/Files/images/газета.jpg

1 жовтня відзначається День захисників і захисниць України. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання Захисника.

Свято останнього дзвоника

/Files/images/123.jpg/Files/images/124.jpg

Останній дзвоник у школі - це особливе свято для випускників. Це день, коли підведено підсумки за весь період шкільного життя, гордість за досягнуті успіхи, радість від того, що ти знайшов себе. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами, дипломами за участь в олімпіадах, МАНі та активну громадську діяльність.

Випускний вечір

/Files/images/випуск.jpg/Files/images/333.jpg

Сльози радості і туги від розставання з рідними домом - школою - бринять невидимими струнами в повітрі. Свято завжди проходить урочисто.