FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Розклад уроків на 2018/2019 н.р.:

Розклад уроків 1-4-х класів

1-А клас 1-Б клас 2-А клас 2-Б клас 3-А клас 3-Б клас 4-А клас 4-Б клас
Понеділок 1 Я досліджую світ Я досліджую світ Фізична культура Українська мова Основи здоров’я Природознавство Природознавство Природознавство
2 Музичне мистецтво Математика Математика Фізична культура Математика Математика Українська мова Образотворче мистецтво
3 Математика Музичне мистецтво Російська мова Математика Українська мова Фізична культура Математика Математика
4 Фізична культура Навчання грамоти Іноземна мова (англійська) Російська мова Природознавство Українська мова Музичне мистецтво Літературне читання
5 Навчання грамоти Фізична культура Образотворче мистецтво Музичне мистецтво Літературне читання Літературне читання Літературне читання Українська мова
6
Вівторок 1 Фізична культура Навчання грамоти Природознавство Природознавство Літературне читання Іноземна мова (англійська) Російська мова Українська мова
2 Математика Російська мова Математика Іноземна мова (англійська) Українська мова Музичне мистецтво Математика Фізична культура
3 Образотворче мистецтво Математика Іноземна мова (англійська) Математика Математика Математика Українська мова Математика
4 Російська мова Образотворче мистецтво Українська мова Літературне читання Я у світі Українська мова Літературне читання Російська мова
5 Навчання грамоти Фізична культура Літературне читання Українська мова Музичне мистецтво Літературне читання Образотворче мистецтво Літературне читання
6 Фізична культура Фізична культура
Середа 1 Навчання грамоти Фізична культура Українська мова/ Літературне читання Трудове навчання Іноземна мова (англійська) Українська мова Природознавство Природознавство
2 Іноземна мова (англійська) Математика Російська мова/ Інформатика Українська мова/ Літературне читання Російська мова Математика Російська мова Математика
3 Математика Іноземна мова (англійська) Інформатика/ Російська мова Математика Українська мова Російська мова Математика Фізична культура
4 Навчання грамотиНавчання грамоти Математика Російська мова/ Інформатика Математика Іноземна мова (англійська) Українська мова Іноземна мова (англійська)
5 Фізична культура Навчання грамоти Трудове навчання Інформатика/ Російська мова Фізична культура Основи здоров’я Літературне читання Українська мова
6 Фізична культура
Четвер 1 Я досліджую світ Я досліджую світ Фізична культура Основи здоров’я Трудове навчання Російська мова/ Інформатика Основи здоров’я Трудове навчання
2 Навчання грамоти Навчання грамоти Літературне читання Українська мова Літературне читання Інформатика/ Російська мова Іноземна мова (англійська) Математика
3 Технології і дизайн Технології і дизайн Українська мова Літературне читання Російська мова/ Інформатика Фізична культура Математика Літературне читання
4 Навчання грамоти Навчання грамоти Природознавство Природознавство Інформатика/ Російська мова Літературне читання Фізична культура Основи здоров’я
5 Основи здоров’я Фізична культура Фізична культура Трудове навчання Трудове навчання Російська мова
6 Фізична культура
П'ятниця 1 Я досліджую світ Я досліджую світ Літературне читання Фізична культура Природознавство Я у світі Українська мова/ Літературне читання Ін.мова (англійська)/ Інформатика
2 Математика Іноземна мова (англійська) Українська мова Образотворче мистецтво Математика Українська мова/ Літературне читання Я у світі Інформатика / Ін.мова (англійська)
3 Навчання грамоти Математика Математика Іноземна мова (англійська) Українська мова/ Літературне читання Математика Ін.мова (англійська)/ Інформатика Музичне мистецтво
4 Іноземна мова (англійська) Навчання грамоти Музичне мистецтво Математика Іноземна мова (англійська) Образотворче мистецтво Інформатика / Ін.мова (англійська) Я у світі
5 Фізична культура Літературне читання Образотворче мистецтво Природознавство Фізична культура Українська мова/ Літературне читання
6

Розклад уроків 5-11-х класів

5-А клас 5-Б клас 6-А клас 6-Б клас 7-А клас 8-А клас 9-А клас 11-А клас
Понеділок 1 Українська мова Іноземна мова (англійська) Біологія Етика (курс за вибором) Українська література Трудове навчання Основи здоров’я Фізична культура / Інформатика
2 Зарубіжна література Українська мова Українська література Фізична культура Ін.мова (англійська)/ Інформатика Хімія Зарубіжна література Алгебра і початки аналізу
3 Іноземна мова (англійська) Математика Українська мова Математика Інформатика / Ін.мова (англійська) Українська література Фізична культура Технології
4 Основи здоров’я Фізична культура Математика Українська мова Образотворче мистецтво Алгебра Біологія Українська література
5 Математика Українська література Етика (курс за вибором) Іноземна мова (англійська) Зарубіжна література Українська мова Алгебра Інформатика/ Фізична культура
6 Українська література Основи здоров’я Зарубіжна література Трудове навчання Хімія Фізична культура Інформатика / Російська мова Українська мова
7 Трудове навчання Російська мова Російська мова/ Інформатика Захист Вітчизни
Вівторок 1 Ін.мова (англійська)/ Інформатика Російська мова Фізична культура Основи здоров’я Українська мова Алгебра Фізика Готуємося до ЗНО
2 Інформатика / Ін.мова (англійська) Математика Російська мова Фізична культура Алгебра Зарубіжна література Українська мова Біологія/ Екологія
3 Математика Ін.мова (англійська)/ Інформатика Математика Українська мова Фізична культура Біологія Зарубіжна література Українська література
4 Російська мова Інформатика / Ін.мова (англійська) Українська мова Математика Фізика Фізична культура Харківщинознавство (курс за вибором) Хімія
5 Фізична культура Українська література Іноземна мова (англійська) Російська мова Геометрія Геометрія Хімія Українська мова
6 Українська література Зарубіжна література Трудове навчання Біологія Російська мова Ін.мова (англійська)/ Інформатика Геометрія Іноземна мова (англійська)
7 Трудове навчання Основи здоров’я Інформатика / Ін.мова (англійська) Фізична культура Зарубіжна література
Середа 1 Фізична культура Математика Інформатика Біологія Географія Українська мова Трудове навчання Зарубіжна література
2 Українська мова Образотворче мистецтво Математика Географія Історія України Геометрія Хімія Фізика
3 Математика Історія України (Вступ до історії) Біологія Українська мова Музичне мистецтво Українська література Географія Геометрія
4 Природознавство Математика Географія Музичне мистецтво Геометрія Фізика Українська мова Історія України
5 Математика Природознавство Українська мова Математика Іноземна мова (англійська) Зарубіжна література Фізика Всесвітня історія
6 Етика (курс за вибором) Українська мова Основи здоров’я Всесвітня історія. Історія України Алгебра Географія Фізична культура Іноземна мова (англійська)
7 Історія України (Вступ до історії) Фізична культура Музичне мистецтво Інформатика Українська мова Хімія Іноземна мова (англійська) Економіка
Четвер 1 Українська мова Трудове навчання Фізична культура Зарубіжна література Українська література Фізика Всесвітня історія Іноземна мова (англійська)
2 Російська мова Трудове навчання Математика Фізична культура Біологія Історія України Фізика Українська мова
3 Іноземна мова (англійська) Російська мова Всесвітня історія. Історія України Образотворче мистецтво Фізична культура Мистецтво Українська література Українська література
4 Трудове навчання Українська мова Українська література Іноземна мова (англійська) Фізика Російська мова Історія України/ Географія Захист Вітчизни/ Фізична культура
5 Трудове навчання Іноземна мова (англійська) Зарубіжна література Математика Українська мова Харківщинознавство (курс за вибором) Інформатика / Російська мова Біологія
6 Іноземна мова (англійська) Українська література Трудове навчання Всесвітня історія Російська мова/ Інформатика Готуємося до ЗНО
7 Образотворче мистецтво Всесвітня історія. Історія України Географія Мистецтво Фізична культура/ Захист Вітчизни
П'ятниця 1 Фізична культура Природознавство Математика Українська мова Географія Основи здоров’я Правознавство (практичний курс) Художня культура/ Астрономія
2 Математика Українська мова Географія Математика Зарубіжна література Біологія Історія України Фізика
3 Українська мова Математика Всесвітня історія. Історія України Російська мова Біологія Фізична культура Алгебра Зарубіжна література
4 Природознавство Фізична культура Українська мова Географія Російська мова Історія України Геометрія Українська література
5 Музичне мистецтво Зарубіжна література Російська мова Українська література Хімія/ Історія України Юні мовознавці (курс за вибором) Іноземна мова (англійська) Геометрія/ Алгебра і початки аналізу
6 Зарубіжна література Музичне мистецтво Фізична культура Зарубіжна література Всесвітня історія Ін.мова (англійська)/ Інформатика Біологія Українська мова
7 Образотворче мистецтво Етика (курс за вибором) Фізична культура Інформатика / Ін.мова (англійська) Українська література Історія України/ Людина і світ


Розклад факультативних та додаткових занять на 2018/2019 н.р.:

Кiлькiсть переглядiв: 243